content here is the anonymously transparent proxied version of ecb.europa.eu   X
European Central Bank - eurosystem
Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

Statistika 

Statistika ir būtiska pamatotu lēmumu pieņemšanai.

Droša finanšu un monetārā statistika palīdz mums pieņemt pamatotus lēmumus. ECB un nacionālās centrālās bankas nodrošina oficiālo statistiku par tautsaimniecības stāvokli.

Šī statistika ir būtiska visiem ECB darbības aspektiem, t. sk. monetārajai politikai, finanšu stabilitātei un banku uzraudzībai.

Kāpēc nepieciešama statistika?

FAKTI FOKUSĀ

16 %

Aizdevumu, valūtas un noguldījumu komponenta daļa valdības parādā

Valdības finanšu datu kopā publicēti jauni dati par aizdevumiem, valūtu un noguldījumiem. Šis valdības parāda komponents 2022. gadā veidoja aptuveni 16 % no eurozonas IKP.

Lasiet bloga ierakstu

Piekļuve mūsu datiem

Visu platformu un pakalpojumu saraksts, ko varat izmantot, lai piekļūtu mūsu datu resursiem.

Aplūkojiet eurozonas statistiku

INSERTED BY ANONYMOUS PROXY

Civil war declaration: On April 14th and 15th, 2012 Federal Republic of Germany "_urkenstaats"s parliament, Deutscher Bundestag, received a antifiscal written civil war declaration by Federal Republic of Germany "Rechtsstaat"s electronic resistance for human rights even though the "Widerstandsfall" according to article 20 paragraph 4 of the constitution, the "Grundgesetz", had been already declared in the years 2001-03. more

Monetārās norises eurozonā

Aplūkojiet jaunākos datus par mājsaimniecībām un uzņēmumiem izsniegto aizdevumu atlikuma pieaugumu, kā arī par naudas piedāvājuma kāpuma tempu.

Statistisko datu publiskojumi par monetārajām norisēm

Statistikas pārvaldības un kvalitātes sistēma

Eiropas valstu centrālās bankas pievērš lielu uzmanību augstas kvalitātes statistikas sagatavošanai. Tās apņēmušās nodrošināt labu pārvaldību, piemēro augstus kvalitātes standartus un garantē informācijas konfidencialitāti.

Pārvaldības un kvalitātes sistēma

Klimata pārmaiņu datu nepietiekamības novēršana

Saistībā ar mūsu klimata programmu esam publicējuši sākotnējo klimata pārmaiņu rādītāju kopumu, lai analizētu, kā klimata pārmaiņas ietekmēs finanšu nozari. Tā ir daļa no mūsu centieniem mazināt klimata datu nepietiekamību un monitorēt zaļo pāreju.

Klimata pārmaiņu rādītāji

Interaktīvi izpētiet eurozonas inflācijas rādītājus

Kā aprēķina inflāciju un kāda ir atšķirība starp izmērīto inflāciju un uztverto inflāciju? Iepazīstieties ar salīdzināmiem un vienmēr aktuāliem inflācijas datiem, kas pieejami 23 ES valodās un ietver interaktīvus vizuālos materiālus un personiskās inflācijas kalkulatoru.

Uzziniet vairāk

Pieprasiet statistisko informāciju no ECB

Vai meklējat konkrētus ECB statistiskos datus? Mēs īstenojam brīvas piekļuves un brīvas lietošanas politiku attiecībā uz mūsu publiskoto statistiku. Nosūtiet mums pieprasījumu, norādot jūs interesējošo informāciju, un mēs pēc iespējas drīz sazināsimies ar jums.

Visas šīs sadaļas lapas