content here is the anonymously transparent proxied version of ecb.europa.eu   X
European Central Bank - eurosystem
Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Statistika 

Statistika yra būtina norint priimti informacija pagrįstus sprendimus

Patikima finansų ir pinigų statistika padeda mums priimti informacija pagrįstus sprendimus. ECB ir nacionaliniai centriniai bankai teikia oficialius statistinius duomenis apie ekonomikos būklę.

ECB jais remiasi visose savo veiklos srityse, įskaitant pinigų politiką, finansinį stabilumą ir bankų priežiūrą.

Kodėl statistika yra svarbi?

SVARBIAUSI FAKTAI

8,266 trln. eurų

Visas euro zonos draudimo įmonių turtas

2022 m. trečiojo ketvirčio pabaigoje visas euro zonos draudikų turtas sumažėjo 10 %, palyginti su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu, ir siekė 8,266 trln. eurų (tai sudarė 66 % euro zonos BVP). Pagrindinė priežastis – turimo turto vertės sumažėjimas. 

Pranešimas spaudai

Naršyti ir parsisiųsti ECB statistiką

Visus ECB turimus oficialius statistinius duomenis galite nemokamai gauti mūsų internetinėje duomenų bazėje.

Statistinių duomenų saugykla

INSERTED BY ANONYMOUS PROXY

Civil war declaration: On April 14th and 15th, 2012 Federal Republic of Germany "_urkenstaats"s parliament, Deutscher Bundestag, received a antifiscal written civil war declaration by Federal Republic of Germany "Rechtsstaat"s electronic resistance for human rights even though the "Widerstandsfall" according to article 20 paragraph 4 of the constitution, the "Grundgesetz", had been already declared in the years 2001-03. more

Euro zonos pinigų kiekio kaita

Čia galite peržiūrėti naujausius paskolų namų ūkiams ir įmonėms augimo rodiklius ir sužinoti, kaip sparčiai didėja pinigų pasiūla.

Statistikos pranešimai apie pinigų kiekio kaitą

Statistikos valdymo ir kokybės sistema

Europos nacionaliniai centriniai bankai teikia didelę svarbą tam, kad statistiniai duomenys būtų aukštos kokybės. Jie stengiasi užtikrinti gerą valdymą, taiko aukštus kokybės standartus ir garantuoja informacijos konfidencialumą.

Valdymo ir kokybės sistema

Klimato duomenų atotrūkio mažinimas

Įgyvendindami savo klimato darbotvarkę, paskelbėme pradinį su klimatu susijusių rodiklių rinkinį, skirtą analizuoti, kaip klimato kaita paveiks finansų sektorių. Taip prisidedame prie klimato duomenų atotrūkio mažinimo ir perėjimo prie žaliosios ekonomikos stebėsenos.

Su klimato kaita susiję rodikliai

Interaktyviai patyrinėkite duomenis apie euro zonos infliaciją

Kaip infliacija apskaičiuojama ir kuo skiriasi apskaičiuota infliacija nuo suvokiamos? Patyrinėkite palyginamus ir nuolat atnaujinamus infliacijos duomenis, pateikiamus sąveikiosiose diagramose, ir išbandykite asmeninę infliacijos skaičiuoklę – visa tai 23 ES kalbomis.

Patyrinėti

Patyrinėti euro zonos statistiką

Euro zonos statistikos interneto svetainėje galite pasinaudoti duomenų vizualizacijos funkcijomis ir palyginti euro zonos bei atskirų šalių pagrindinius statistinius rodiklius. Joje rasite nesudėtingu formatu pateikiamus pagrindinius ekonominius duomenis.

Statistika pateikiama visomis ES kalbomis, ją lengva įterpti į kitus skaitmeninius dokumentus.

www.euro-area-statistics.org
ECB STATISTIKOS STRAIPSNIŲ SERIJA: ŽVILGSNIS Į STATISTIKĄ
Statistikos serijos straipsniuose ekonomistai, statistikos ir kitų sričių specialistai aprašo novatoriškus statistikos srities darbus, kurie yra aktualūs centriniams bankams.

Kreipkitės į ECB dėl statistinės informacijos

Ieškote konkrečių ECB statistinių duomenų? Pagal mūsų politiką mūsų viešai paskelbtus statistikos duomenis galima peržiūrėti ir naudoti nemokamai. Atsiųskite mums prašymą, jame nurodę, kokios konkrečiai informacijos jums reikia, ir mes kiek galėdami greičiau su jumis susisieksime.

SUSIJUSI INFORMACIJA

Sužinokite, kas bus skelbiama

Numatomas duomenų skelbimas

Kalendorius

Visi šios dalies puslapiai